Přihlášení
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík

HECHT 45 - benzínová řetězová pila

HECHT 45 - benzínová řetězová pila
Výrobce: Hecht
Katalogové číslo: HECHT45
EAN: 8594061747995
HECHT 45 - benzínová řetězová pila
Klikni pro zobrazení většího obrázku
HECHT 45 - benzínová řetězová pila
HECHT 45 - benzínová řetězová pila

Motorová řetězová pila s délkou lišty 40 cm. Motor o objemu 45 cm3 s jmenovitým výkonem 2,1 kW. Hmotnost 5,4 kg.

Litujeme, ale toto zboží nelze nyní bohužel objednat.
Vyprodáno
2 590,00 Kčs DPH/ ks
2590.00

Motorová pila HECHT 45 se díky skvělému poměru ceny a výkonu stala jednou z nejprodávanějších pil ve své kategorii. Pro pohon je použit spolehlivý dvoutaktní motor se zdvihovým objemem 45 cm3 s maximálním výkonem 2,7 HP. Maximální otáčky motoru jsou 10 800 otáček za minutu, rychlost řetězu je 23,1 m/s. Délka lišty je 40 cm. Tyto parametry z pily dělají lehkého a výkonného pomocníka v kategorii domácích a hobby pil.
Pila je vybavena pumpou pro nástřik paliva a poloautomatickým sytičem. Startování je proto u správně seřízené pily velmi snadné. Pro ergonomickou konstrukci pily byly použity moderní materiály, kvalitní ocel, lehké hliníkové slitiny a odolné plasty. Jejich správnou kombinací bylo dosaženo vynikající odolnosti, optimálního vyvážení a nízké hmotnosti pily. Vhodně tvarované rukojeti umožní jisté a bezpečné držení pily ve všech pracovních polohách. Pila je vybavena antivibračním systémem, který maximálně potlačuje přenášení nepříjemných vibrací do rukojetí, způsobených výkonným motorem. Ruce proto nejsou nadměrně namáhány vibracemi a práce je mnohem pohodlnější.
Velký důraz byl kladen na bezpečnost při práci. Pila je vybavena bezpečnostní brzdou a průměrný čas zastavení řetězu z maximální rychlosti je 0,1 s. Dalším bezpečnostním prvkem je umístění dvojice spouštěcích prvků pily na hlavním madle, které podstatně snižují riziko nechtěného spuštění posunu řetězu při nastartovaném motoru. Pila je vybavena ocelovou zubovou opěrkou, která při správném použití pily brání vyskočení pily z řezu při rázech způsobených například zachycením řetězu v řezu.
Pila je dodávána společně se 40 cm dlouhou lištou HECHT a řetězem 0,325'' / 1,5 mm se 66 články. Typové označení řetězu je HECHT 25Q66E. Mazání řetězu a lišty je při řezání zajištěno automaticky čerpadlem z nádrže integrované přímo v pile.
Řetězová pila je nebezpečný nástroj, proto je při práci nutné používat ochranné pracovní pomůcky, mezi něž patří chrániče zraku a sluchu, pracovní přilba, zpevněná obuv, neprůřezné kalhoty, pracovní rukavice apod. Ochranné pracovní pomůcky naleznete v našem internetovém obchodě v oddělení ochranné pomůcky

Časté dotazy k produktu

Vlastnosti produktu

Vlastnost Hodnota
Motor Hecht 2-taktní
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Mazání lišty a řetězu Automatické
Zubová opěrka Ano - kovová
Řetěz 0,325', 1,5 mm, 66 článků
Výkon (HP) 2,7
Délka lišty (cm) 40
Hmotnost (kg) 5,4
Rychlost řetězu (m/s) 23,1
Objem motoru (cm3) 45
Jmenovitý výkon motoru (kW) 2,1
Max. otáčky motoru (ot/min) 10800
Objem palivové nádrže (litry) 0,55

HECHT 45 - benzínová řetězová pila

phone+420383321887

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím